Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tsuruga Ren

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
Tsuruga Ren Left_bar_bleue11500/28000Tsuruga Ren Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren EmptyHétf. Jan. 28, 2013 3:21 am

Név: Tsuruga Ren
Nem: Férfi
Életkor: 20
Láng: köd (engedélyt kaptam rá)
Fiamma Voltage: (Nem tom, ehhez majd valamelyik kedves admint kérem segítségül)
Család: Szabadusszó
Kinézet:
Elég magasnak mondható srác a maga 175 centijével. Jól öltözködik alapból és nem követi a divatott. Vékony, de közben a teste ellégé erős. A fekete haja és kék szeme ritkaságnak számit japánban.

Jellem: Változékony sose lehet nagyon tudni, hogy éppen milyen kedve van. A hangulatától függően beszélget valakivel. A szerelmével mindig törődik, de nem nagyon lehet észrevenni. a harcokhoz jobban ért, mint Kira. Köd lánggal rendelkezik, de csak ritkán szokta használni, nem szeret rá támaszkodni. Késekkel harcol, olyan csöndes gyilkosnak mondható.

Felszerelés:
- Egy szokványosnak mondható gyűrű.
- A kedvenc kései.
- Egy notesz amit a belső kabát zsebében tart
- És egy telefon.

Előtörténet:
A gondolataimban még mindig a munkaadónk szavai szállingóztak. " Jól vigyáz vele, hisz soha nem fogod kiismerni"
~ Igaza van, hisz szinte semmit nem tudok róla. . . csak azt, amit a személyiében láttam. ~
Név: Tsuruga Ren
Szül. hely : Japán, Tokió, Belső negyed.
Szül idő: 1xxx
Államporság: Kettős állampolgár. Olasz, Japán.
Anyja neve: Shizoku Natsuki
Ezek az adatok egy átlagos embernek nem sokat jelentenek, de én rengeteg mindent megtudtam belőle. Azt, hogy egy gazdag család fia lehetett mivel Tokió belső negyedében született. Az apja valószínűleg olasz volt, mivel állampolgárságnál szerepelt az Olasz és, azt csak a szülei után kaphatta meg, ráadásul az anyja neve teljesen japán, így semmi nem utalt arra, hogy tőle örökölte volna. Egy kis nyomozás után rájöttem, hogy az anyja egy híres tradicionális táncos volt, de egy kisebb sérülés után visszavonult. A munkát elvégeztük több-kevesebb sikerrel, ami azt jelenti, hogy én sérültem meg súlyosabban. Mikor a fizetséget is megkaptuk, haza mentünk.
- Vetkőzz! – kaptam az utasítást, amire csak kérdőn ránéztem. – Csak a sebed látom el! – Levettem a szoknyámat és a cicanadrágomat. – Elégé súlyos, de túléled. Egyszerű mérget jutattak a testedbe.
- Hatástalanítani tudod?

- Talán.
– Azt hiszem, soha nem fogom megszokni a hangján ezt a ridegséget. – Egy másik mérget jutatok a testedbe, amit hatástalanítja az elsőt, de be fogsz lázasodni és hallucinálni fogsz. – Úgy volt, ahogy mondta, 2 napig rémálmok gyötörtek folyamatosan. Az egyetlen, ami gyengítette a fájdalmat azok az illúziói voltak. 3. nap nem bírtam volna tovább, de nem is kellet hisz valamennyire felgyógyultam. Mikor teljesen felgyógyultam ünneplésként elkezdtünk iszogatni, amitől berúgtunk. Mikor végeztünk és visszament a saját szobájában nálam felejtette, a noteszét, ami mindig nála van.
A kíváncsiság nem hagyott nyugodni így bele lapozgattam és néha pár sort is elolvastam. Amint fel tudtam fogni és igencsak kijózanított, az amit a találkozásunk napjához írt. „Őt is el kell pusztítanom, hisz Ryuga.” A következő napnál már ez volt. ”Nem is annyira vészes, mint hittem.” Alatta egy jegyzetre azt írta. ” Egy hisztis lánynak gondoltam, akit bármikor feláldozhatok, de a mai kalandunk után rájöttem ez lehetetlen. Ő teljesen más, mint a többi nő. Remélem, egyszer találkozok még vele.” Ezután sajna vissza bejött a szobába így nem tudtam tovább olvasgatni.
- Ad azt vissza! – kivette a kezemből a noteszt és kirohant a szobából.
~ Ez teljesen ő rá vall. De nem kérdezhetek rá, mivel ő se kérdezősködik a múltamról, így én se tehetem. ~ Átmentem hozzá, hogy bocsánatot kérjek tőle. Kopogtam az ajtón majd bementem. Láttam, hogy épp az edzése közepette van.
- Mért edzel folyamatosan, hisz ott vannak a lángjaid is. –kérdeztem tőle.
- Mert nem szeretem használni a lángomat, mint ahogy észreveheted és nem csak a lángunk tesz minket erősé. – kaptam a választ két fekvőtámasz közepette.
- Ez igaz, de nem ezért jöttem.
- Hanem? – láttam, hogy próbál úgy tenni, mintha a szemeivel nem engem nézne.
- Hanem, hogy bocsánatot kérjek, hogy belenéztem a noteszedbe.
– lehajtottam a fejemet, hogy elnézést kérjek tőle.
- Rendben, de most már menj! – kimentem és összegeztem magamban, Ren jellemét. Egy gazdag kölyök, aki fél bízni másokban, de velem mégis törődik. Mindent a saját erejéből szeretne elérni ezért ritkán használja a lángját és a legfontosabb, hogy engem a társának tekint nem pedig az eszközének!


A hozzászólást Ryuga Kira összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 04, 2013 11:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:37 am

Kedves Kira,
kérlek figyelmesen olvasd végig a szabályzatot, pláne, mielőtt pályázol valamit. Mint ott le van írva egy NJK pályázat előtörténete legalább húsz, azaz 20 darab sor, a tied 7, azaz hat és fél sor. Kérlek egészítsd ki, addig elutasítom
ui.: Kérlek nézd át a helyesírásodat, mert az sem a legjobb. (pl.: szabadusszó, az helyesen szabadúszó)
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
Tsuruga Ren Left_bar_bleue11500/28000Tsuruga Ren Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:45 am

Tudom hisz ez csak egy nyers változatom volt és igen tudom, szörnyű a helyes írásom, de azt is át fogom nézni még előtte. Majd írok egy pm ha kész vagyok.
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren EmptyHétf. Jan. 28, 2013 8:50 am

Rendben van, ebben az esetben elnézést kérek ^^
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren EmptyKedd Feb. 12, 2013 12:29 am

Na így már megfelel, elfogadom. Helyesírási hiba sem volt benne nagyon sok, mainek igazán örültem.
Ami az FV-t illeti, írhatod azt, hogy változó, ebben az esetben nagyjából mindig megegyezik a tieddel.
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Tsuruga Ren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tsuruga Ren   Tsuruga Ren Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tsuruga Ren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Fórum :: Nyilvántartás :: Pályázatok :: NJK pályázat-
Ugrás: