Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! EmptyCsüt. Márc. 07, 2013 4:04 pm

Nos ti söpredékek. Igazi, vérbeli és hatalmas, és pokol poszt következik



Ti vállaltatok engem.

Egy borzasztó imbolygó szemeten ébredtek. Először nem tudjátok, mi ez a hányingert keltő érzés, de zárt, és nem túl világos, rendezteln szobában keltek, kifelé összefuttok, és először egymást nézitek ellenségnek. Végül úgy döntötök, hogy először tájékozódtok a helyzetről. Kint, elétek tárul a klausztofóbiás ég, hatalmas hullámok szelik távolban darabokra a vizet. Ápolatlan, de erős emberek jönnek, ellenkezésre esélyetek nincs. Parancsba adják, hogy fogjatok munkához, mert borzasztó vihar cspapott le az időjárás jelentés valaki meghekkelte, és nincs idejük azzal foglalkozni, hogy elmondják; elraboltak. Az ok, szükségük van, új emberek, és nagyszerű kémhálózatuk van. Szükséges is; hiszen modern kalózok, és valljuk be, a vizeken az egész világot meglehet hódítani.

Nem kínaiak, hanem afrika sarkából szalajtott, fokvárosi férfiak. Nem próbáltok meg ellenálni, későbbre tervezitek, amikor már nincs életveszély.
Használjátok a képességeiteket!
A legénység sosem látott ilyet, és a vártak ellenére lenyűgözőnek találják, de fogolynak tartanak, és a bizalom hijján, sok munkára fognak. Az erőtök tisztelet errenére, mocskos feladatok kell elválalnotok.
Egy tengeri beteget.
Egy későbbiekben krumpli pucolót kérek.
És egy fedélzeti csikát, aki választhat egy pár. Posztotokban meg kell szelídíti a vihart, és utána, megkapni a feladatot. Nem ellenkeztek, és nem bánthatjátok a legénységet. A feladatokat utálhatjátok, ráadásul a tengeri beteg összehányja a hajót, így ő utána is takarítani kel.

Egy hét. Kérek rossz csapatmunkát, és adrenalint. Bónusz poszt, a képességetek ugorhat erőszintet, de csak a pánik miatt!
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala

Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást, én ott leszek

Karakterlap
FV:
Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Left_bar_bleue12145/28000Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty_bar_bleue  (12145/28000)
Család: Szabadúszó

Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! EmptyPént. Május 10, 2013 9:50 pm

Ahh, hasogat a fejem, liftezik a gyomrom. Élvezet így ébredni. Kinyitom a szemeimet, majd hirtelen fel is ülök, bár utóbb rájövök, hogy ez rossz ötlet volt. Az agyam heves fájdalmakkal kísérve esik atomjaira, hogy aztán újra megpróbáljon eggyé válni. Homlokomra simítom a tenyerem.
- Blöe – forog a gyomrom. Pár nagyobb levegővétel után némileg javul szervezetem állapota. Most már akkor végre rendesen körül nézek a szobában, ami még véletlenül sem ismerős. Hevesen töröm a fejem effektíve, de nem vagyok képes rájönni, hogy hol lehetek. Nem ismerős, még véletlenül sem. El kell rajta gondolkoznom, hogy vajon csak én érzem úgy, vagy tényleg mozog alattam a talaj? – Hol a picsában vagyok?! – teszem fel az üres helyiségnek a kérdést, ami persze nem méltat válaszra. Mindenesetre feltápászkodom, mert nem vagyok megkötözve. Akárhol is vagyok, azt most kiderítjük. Gyors ellenőrzés: felszerelés megvan, a ruháim is az enyémek, csak a helyszín nem stimmel. Akkor talán nincs is olyan nagy gáz. Legalábbis reménykedem benne. Kiindulok az imbolygó szobácskából, ami hozzá teszem még véletlenül sem takarosnak nevezhető. Kosz, meg rumli. Elgondolkodtató kérdés, hogy egy olyan szobában, ahol a berendezés kimerül egy asztalban, székben, meg egy ágyban, – amiben persze nem én feküdtem – ott hogy a fenében lehet rumli? Mindegy a tulaj megoldotta. Kezem a kilincsre teszem, és amint lenyomom azt, megbillen a világ. Egyensúlyomat vesztve zuhanok ki az ajtón. Heves közeledésemet a folyosó túlsó fala fogadja nagy szívélyességgel. Ismételten felkavarodik a gyomrom, csak mivel jó ideje nem tettem bele semmit, nem értem mégis mi akar ilyen nagy sebességgel kikéredzkedni belőle. Amint gyomrom nem létező tartalma visszakúszik a helyére, körülnézek a folyosón. Meglepetésemre közönségem is került a nem éppen nőiesre sikerült távozásomhoz a szobából. Frászt kapok, meg sem nézek őket jobban, helyből megugrom ijedtemben a dupla lutz-ot és támadóállásba helyezkedem. Vannak egyensúly problémáim, de igyekszem nem mutatni, hogy gondjaim támadtak. Mivel nem bízhatok senkiben, úgy nézek rájuk, mint a véres rongyra, ki tudja, lehet, hogy ők az okozói az idekerülésemnek.
- Akkor talán a kedves hölgy tud nekünk segíteni... – néz rám a jobbik állapotban lévő. Ekkor rá kell döbbenjek, hogy a zöld árnyalataiban pompázó illető vélhetőleg nem játszott közre az idekerülésemben. De ne tegyünk elhamarkodott következtetéseket. Újra az épebb egészségnek örvendőre nézek. Felvonom a fél szemöldököm. Kedves hölgy mi? Ennyire hülyének tűnök? Hátrálok még pár lépést tőlük.
- Azt erősen kétlem... - válaszolom imbolyogva. Aztán nézek kikerekedett szemekkel, egészen pontosan a pasas hűlt helyére. Mi az isten?!
- Esetleg megmondhatná, mit keresünk itt. – viharos sebességgel pördülök meg, nem is volt jó ötlet, meg kell támaszkodnom egy pillanatra a falon, de ez most nem számít. Éppen heves hátrálásba kezdenék, amikor kinyílik egy másik ajtó és egy magas, komoly srác lép ki mögüle. Rám néz, illetve a teleportáló egyén eredeti helyére. Ez itt erősen szaglik.
- Szép jó napot. Önöket is elrabolták? – szépet mi? Mi szépet látsz te ebben? akkor most merre is kéne hátrálnom? Aztán hirtelen leesik a tantusz, úgy vélem jó nagyot is csattanhat a földön. Csak az a furcsa, hogy én hallottam egyedül.
- Azt mondta is? Végre egy értelmes ember! - a kommunikáció csodákra képes, de azért közelebb egy lépéssel sem mennék hozzá - Igen. Is. Ami engem illet. - nézek lesújtóan a teleportáló figura felé.
- Ne aggódjon hölgyem, ez csak egy trükk. Az úr bizonyára köd vagy sivatag lángot használ, a lángja színéből ítélve ködöt. Az igazi ugyanott áll, mint eddig. Viszont ilyen hajón még nem voltam. Nincs valakinek kedve lejönni velem és szétszedni a motort? - kérdezi csillogó szemekkel.
- Remek ötlet, én is megyek! Bár lehet, hogy előbb még segíteni kellene neki, mielőtt megfullad...
Nem győzöm kapkodni a fejem. Illúzió?! Ez sok mindent megmagyaráz. Nem kedvelem az illuzionistákat. A szimpatikusabb férfi szavai igazolást nyernek, mikor a szerencsétlen szenvedő lehányja a teleport művészt. Pontosabban … a gyomortartalma áthullik a képen, mint egy szellemen és a földön placcsan.
- Ó, ez sok mindent megmagyaráz – nézem a foszladozó képet - Vajon akkor is olyan lett volna, mint egy hologram, ha megpróbálom megütni? - gondolkozom el hangosan. Na igen, illúzióval még nem találkoztam, bár az rémlik, hogy Yuuen akart valami ilyesmit a fejembe verni.
- Szóval... ez egy.... hajó... - nyögdécseli "menekülés közben" a rosszul levő, aki észrevétlenül kezdett el elszivárogni a közelünkből, vélhetőleg valamiféle kijáratot keresve. Mivel az illuzionista nem túl szimpatikus társaság, és úgyis egymásra talált a két műszaki ember, úgy döntök, hogy jobb lesz szivárványos barátommal tartani inkább.
- Jó szerelést - intek pát, és elindulok a botorkáló tengeribeteg után.
- Attól tartok, a motor egyelőre várhat, nem kéne szétszakadnunk. A hölgy nem feltétlenül lenne képes megvédeni magát és az urat, az úr meg nincs olyan állapotban, hogy bármit csináljon. Úgyhogy a motor még vár. - teszi hozzá csalódottan, ez tisztán hallható a hangjából. Ennek ellenére a hátam mögül jövő mondatfoszlányokról tudomást sem véve érem be a rosszul lévőt.
- Megengedi, hogy segítsek? - kezdeményezek, miközben a kezem a finoman a vállára helyezem, jelezve, errefelé kapaszkodjon. Szerencsétlent természetes módon eléggé hidegen hagyja a mi kommunikációs próbálkozásunk, nagyobb gondja lévén. Mivel lassan úgy érzem, hogy a fejem nem méhkas, ebből levonhatom a következtetést. Már megint bedrogozott valami vadparaszt. Időközben elfogadásra kerül segítő kezem is. Felnéz rám, és halovány mosolyt erőltet az arcára.
- Grazie Signora, mindjárt összeszedem... magam... – indulunk meg egy kocka alakú kerék tempójával újra.
- Betsuni – mosolygok vissza rá, amiből feltételezhetően nem észlel semmit. Fél kézzel átkarolom a derekát és igyekszem jó támaszként szolgálni, bár még mindig nem szoktam hozzá a hajó imbolygásához. Kicsit távolabb a félhomályban, felfedezni vélem a felfelé vezető lépcsőt.
- John Smith. Önök?
- Eduardo Rodríguez. – hallom a hangjukat viszonylagos közelségből.
- Rikala. Himekami Rikala. Yoroshikune.
- Ifjabbik... Eclesio Antonio ... - megakad, láthatóan küzd a rosszul léttel, majd liheg - ... Giovanni...
- Értem. És hogyan kerültek ide? Én személy szerint egy konferenciára készülődtem, és Fokvárosban szálltam meg egy szállodában, most meg itt ébredtem... tényleg nem jó a közbiztonság. Apropó kedves Rikala, ért angolul, vagy lefordítsam japánra?
- Értek - mondom mosolyogva, bár kétlem, hogy látja, mert leginkább a haladásra összpontosítok az imbolygó talajon. - de azért igazán figyelmes. - teszem hozzá, mintha meg sem lepne, hogy itt van olyan, aki ért japánul. - Hát én nem emlékszem szinte semmire... én olaszban voltam, mielőtt idekerültem volna, annyi biztos... az utolsó emlékem, hogy... hogy.. mi is? - bizonytalanodom el.
- Szintúgy. Én sem emlékszem sokra.
- A...Alfredo... – erőlteti ki magából nagy nehezen Giovanni – san.
- Köszönöm, ne beszéljen, nyilván képtelen ilyen állapotban. Apropó, csak nekem nem tetszik ez a dülöngélés? Ráadásul sehol egy őr, márpedig eléggé illogikus lenne hagyni minket kóborolni, hacsak nem egy csapda az egész hajó, de ennek kisebb az esélye. Ergo az őrök le vannak kötve, tehát, a kilengés mértékével együtt ez arra utal, hogy... VIHAAAAR! - Hallgatom bőbeszédű amerikai névvel ellátott útitársunkat, és ahogy felüvölt, vele együtt mos el minket is a víz. Nem bírom ki két lábon, sajnálatos módon borulok, pátyoltammal egyetemben. Én kerülök alulra. Köpködöm a vizet. Sós. Fúj. Giovanni-san tovább zöldül, kékül, lilul, színesedik. Könyörgöm, csak ne hányj le! Onegai!
Összeszedem magam, pontosabban Giovanni-sant és legörgetem magamról, hagyom, hogy kiöklendezze magát. Közben ordító férfihangok csendülnek fel odakintről, leginkább általam ismeretlen nyelveken, de angolt is vélek benne találni. Legalább megértetni meg tudjuk magunkat. Bár szerencsétlen a helyzet. Ha nem lennénk viharban, eljátszhatnám, hogy nem értek a nyelvükön, de ezt a tervrészt el kell, hogy vessem. Amennyire lehet, próbálom egy helyben tartani Giovanni-sant, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Lábdobogás hallatszik, felrántanak, egy üveget nyomnak a számba, és valami érthetetlen nyelven zagyválnak valamit. Érdekes ízű alkohol tolul a számba. A fele tüdőre megy, bár automatikusan nyelek, késő ezt megbánni. Köhögök egy keveset, majd elragadott karom után botladozom. Alig van időm körülnézni. Rosszul néz ki a helyzet. DE ÉN NEM ÉRTEK A HAJÓZÁSHOZ!!! ezt szavakba is öntöm, bár ösztönösen japánul. A viharnál is sötétebb bőrű férfi úgy néz rám, mint valami űrszörnyre, majd odataszít egy csomó dobozhoz, és a mellettük tevékenykedő emberekre mutat. Viharban jelbeszéd, hurrá. Mégis megőrzöm csekélyke nyelvtudásom titkát? A többi fazon sietősen kötözi lefelé a rakományt, ellátmányt, mifenét. Egyértelművé válik a feladat, nem a legjobb a környezet éppen most activityzni. Kapok is rögtön kötelet a kezembe, igyekszem másolni, hogy mit is kéne, meg hogyan. Próbálok megmaradni a fedélzeten, gondolkozásra idő nincs. Ellenállni sincs. Ha életben akarok maradni, akkor nem is ajánlatos az utóbbit tervezgetni, majd később. Az emberek rohangálnak, üvöltöznek. Néha egy-egy angol szó is eljut hozzám, amivel keveset sem tudok kezdeni, nemhogy sokat. Aztán beüt a krach, a hajó még inkább megvadul. Egy csapat férfi rohan a kormányhoz, már vagy öten próbálják egyenesben tartani, csekély sikerrel. Nem óhajtok vízbe fúlni. Gondolkozás nélkül eredek oda én is. Gyűrűmön fellobban a láng, a két nyél tenyereimbe simul. Otthonos érzés, önbizalmat ad. Na ha eddig nem voltam UFO, akkor most már biztosan az vagyok. Egyik kaszámat a hajó segge felé hajítom, az beleáll a földbe. Megrángatom, és reménykedem benne, hogy bírni fogja. Mielőtt rám ugrana a csokibőrű legénység, a láncot a lehető legbiztosabban rögzítem a kormányon, majd a másik kaszát is eldobom, ugyancsak hátra, de a másik oldalra. Reménykedem benne, hogy ez kellőképpen kifeszíti azt a nyomorult kormányt. A lánc megfeszül, a kormány lecövekel. Legalább már ezzel nincs gond. Elrablóink mindenesetre érdekesen néznek rám. Pozitív féle dolgok is vannak az arcukra írva, bár ilyen látási körülmények között nem mondanám biztosra. A többlet ember elrohan más dolgok után, engem otthagynak a kormányossal. Éljen a mutogatás, úgysem hallok semmit az égzengéstől. Végül ezen az úton megbeszéljük, hogy nem ártana mozgatni is azt a kormányt, így módosítunk a dolgon. Kaszákat átfűz egy-egy korlátrészen, így valami erőkarféleségre szert téve dolgozunk össze a túlélés érdekében. Ázunk, csúszik a kezem, és alig látok a sótól. Ruhám rám tapad, viszket a bőröm. A fene vinné el az egészet. Több órányi szenvedés után végre elül a vihar. Fáradtan rogyok térdre a kormány mögött, elengedve lángjaimat, kész csoda, hogy idáig bírtam. De nem hagynak pihenni. Rögtön rángatnak is tovább. Egy konyhában kötök ki. Na persze, a nő a konyhába való, ehh. Kapok kést is. Beültetnek egy hegynyi krumpli mögé.
- Ez most komoly? – fanyalgok fáradtan, nyűgösen, koszosan és természetesen japánul. Megtartom ezt a jó szokásomat. Az amerikaival még így is fogok tudni kommunikálni, ami még előnyünkre is válhat akár. Nem nagyon megy a hámozás, az összes erő kiment a kezemből, nem tudok fogni. Nem mintha ez meghatna bárkit is. Jó pár órába beletelik, mire végzek a krumpli szörnyekkel. Már kezdem remélni, hogy végre elájulhatok a fáradtságtól, még ha nem is tartom a legjobb ötletnek ennyi pasas között, de nem. Újabb feladat vár rám. Felmosórongyot kapok, levisznek a fedélközbe… azt hiszem így hívják. Mikor meglátom, hogy miért is hoztak ide, sírni támad kedvem. Bár az eredményt látva úgy hiszem, hogy Giovanni-san sem érezheti nálam jobban magát. Haraggal és könnyekkel küszködve látok neki a takarításnak. Kisvártatva meghozzák a tolmácsot is, feltehetően segítségnek. Vödör van a kezében. Ő volt az okos. Akkor talán kitalálhatunk valamit.
Vissza az elejére Go down
Jack Williams

Jack Williams


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakterlap
FV:
Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Left_bar_bleue17145/28000Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty_bar_bleue  (17145/28000)
Család: Vongola

Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! EmptyKedd Május 21, 2013 5:32 am

Lepedékes fogak, de nem kiszáradt szájpadlás, kellemetlen mellékíz a nyelvemen... ezek az első dolgok, amiket tapasztalok. Az első kettőből ítélve nyitott szájjal aludtam, ami szokatlan, de magas a páratartalom, hiszen nem száradt ki a szám. A harmadikból, és abból, hogy nem tudom, hogy hol vagyok, arra következtetek, hogy valaki elkábított és elrabolt. Csodás. Na már most, imbolyog a padló, a szoba kicsi, és a plafon fémből van, ahogy a fal is a lambéria mögött. Az ablak kicsi, mindenhonnan hallani az esőkopogást, a szoba felszereltsége gyatra és zsúfolt... egy hajón vagyok, és abból sem a legjobb félén. Tekintve, hogy elraboltak egy Fokvárosi tudós kongresszus előtt nem hinném, hogy kis piti bűnözők, ergo beszélnem kell a kapitánnyal, hogy megtudjam, mit akar.
Ekkor halk beszélgetést hallok az ajtó felől. Visszafogott de ideges hangok, mintha bajban lennének. Közelebb lépek az ajtóhoz, és figyelek egy kicsit, hogy mit beszélnek. Hamarosan megtudom, hogy hárman vannak, és a beszélgetésből ítélve mindannyian hasonló helyzetben lehetnek, mint én. Remélem senki nem várja el tőlem, hogy akkor most ezeket ellenségnek nézzem, mert ha ez volt a kapitány terve akkor rábaszott. Elvégre is okos vagyok vagy mi a szösz.
-Szép jó napot. Önöket is elrabolták? -lépek ki mosolyogva a folyosóra. Egy hölgy, egy férfi aki épp illúziót készít a lángjaival ha jól sejtem, szerencsére én nem vagyok a bűvkörében késésem okából, és egy rosszul levő szerencsétlen beteg, akinek az arcszínét még RGB kódokkal sem lenne könnyű leírni, nem hogy szavakkal. A hölgy arca felderül kilépésemre, és rám fél-mosolyog.
-Azt mondta, is? Végre egy értelmes ember! Igen. Is. Ami engem illet. -mondja, majd a semmibe néz, gondolom az illúziót nézi.
-Ne aggódjon hölgyem, ez csak egy trükk. Az úr bizonyára köd vagy sivatag lángot használ, a lángja színéből ítélve ködöt. Az igazi ugyanott áll, mint eddig. Viszont ilyen hajón még nem voltam. Nincs valakinek kedve lejönni velem és szétszedni a motort? -kérdezem csillogó szemekkel. Több okból is megtenném. Az első persze a kíváncsiság, a második, hogy ha vihar van, márpedig az kell, hogy legyen, akkor inkább állítsuk le a motort, harmadrészt pedig, mert a kapitány biztos magához hívatna minket egy ilyen akció után.
-Remek ötlet, én is megyek! Bár lehet, hogy előbb még segíteni kellene neki, mielőtt megfullad... -szólal meg az illuzionista, miközben a tengeribeteg kidobja a taccsot.
- Ó, ez sok mindent megmagyaráz -néz ismét arra a helyre- Vajon akkor is olyan lett volna, mint egy hologram, ha megpróbálom megütni? -magamban elmosolyodok, érdekes gondolata van. Úgy látszik, hogy ő sem ma jött le a fáról.
-Szóval... ez egy... hajó... -hallom a beteget, miközben elkezdett arrébb kúszni.
-Jó szerelést. -és int egyet a nő, majd elindul zöldike után.
-Attól tartok, a motor egyelőre várhat, nem kéne szétszakadnunk. A hölgy nem feltétlenül lenne képes megvédeni magát és az urat, az úr meg nincs olyan állapotban, hogy bármit csináljon. Úgyhogy a motor még vár. -mondom kissé csalódottan, majd gyorsan lehagyom az udvariaskodó hölgy-beteg párost, és kicsit eléjük állok, miközben fél szemmel nézem, ahogy támogatják egymást. Egy elejtett szó arra enged következtetni, hogy a hölgynek japán gyökerei is vannak.
-John Smith. Önök? -teszem fel a kérdést.
-Eduardo Rodríguez.
-Rikala. Himekami Rikala. Yoroshikune.
-Ifjabbik... Eclesio Antonio... -egy büfögés, kis lihegés, majd folytatja- Giovanni.
-Értem. És hogyan kerültek ide? Én személy szerint egy konferenciára készülődtem, és Fokvárosban szálltam meg egy szállodában, most meg itt ébredtem... tényleg nem jó a közbiztonság. Apropó kedves Rikala, ért angolul, vagy lefordítsam japánra? -mosolygok ismét a társaság legszimpatikusabb tagjára.
-Értek, de azért igazán figyelmes. Hát én nem emlékszem szinte semmire... én olaszban voltam, mielőtt idekerültem volna, annyi biztos... az utolsó emlékem, hogy... hogy.. mi is?
-Szintúgy. Én sem emlékszem sokra.
-A...Alfredo... -próbál kommunikálni ő is.
-Köszönöm, ne beszéljen, nyilván képtelen ilyen állapotban. -valójában nem szeretem, ha feleslegesen kell hallgatnom valakinek a hangját, és semmit sem tudok meg.- Apropó, csak nekem nem tetszik ez a dülöngélés? Ráadásul sehol egy őr, márpedig eléggé illogikus lenne hagyni minket kóborolni, hacsak nem egy csapda az egész hajó, de ennek kisebb az esélye. Ergo az őrök le vannak kötve, tehát, a kilengés mértékével együtt ez arra utal, hogy... VIHAAAAR! -mondom, ahogy átcsap rajtam egy hullám. Prüszkölve, köhögve térdelek fel, de csúszik a padló és oda a világítás, így félig a falnak esem. Fentről ordításokat hallok a világ minden nyelvén, majd lábdobogást, valaki megragad, és egy üveget nyomnak a fogaim közé. Erős pia tódul be a számba, gyorsan lenyelem. Lehet, hogy csökkenti a gondolkodási képességeimet valamelyest, de máskülönben halálra fagynék.
Felállok, feltaszigálnak a lépcsőn, és mindenféle nyelven üvöltenek nekem. A fedélzeten olyan vihar tombol, mintha Jónást csempésznénk a cethal elől, alig látok valamit. Egy adag kötélhez löknek, hogy csomózzam le a dolgokat, legalábbis azt hiszem, hogy ezt akarják. Mind szép és jó, de a csomagok már teljesen le vannak kötözve, legalábbis a közelemben... gyorsan kifutok a hajó széléhez, hogy megnézzem, mekkorák a hullámok, majd épp időben kapaszkodom meg, amikor átcsap egy a hajón, hogy ne mosson le.
-Hogyaza... -mormogom, és tennivaló után nézek. Először is megkapaszkodom középen, és nézem, hogy hol kell valami. Rikala elég feltűnő a lángja miatt, vihar lángú, megértem, hogy elemében érzi magát, de kérem én villámhárítóra nincs szükség, ha nem villámlik!
Tessék lássék dolgozom, és segítek ha valahol tényleg kell, majd elül a vihar. Amikor vége a kezembe nyomnak egy adag takarítóeszközt, hogy takarítsak. Most komolyan? Ennyi ésszel takarítsak?! Na mindegy, majd valahogyan ezt is ellógom.
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! EmptyKedd Jún. 04, 2013 6:11 am

Mivel Xanxus többé nem mesélő, így a küldetést adminként lezárom. Rikala a posztodra 2145 FV és 10715 yen jár jutalomnak. Jack, mivel te én vagyok ezért Dino zár le Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Dino

Dino


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 21.

Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! EmptySzer. Jún. 05, 2013 2:20 am

Hai-hai, már itt is valék, elvégzendő a dolgomat.

Nos tehát kedves Jack, 2145 FV és 10715 yen boldog tulajdonosának tekintheted magad te is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!   Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Fokvárosi vizeinek, imbolygó iszonya!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Játéktér :: Máshol :: Afrika-
Ugrás: