Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Húsvéti vadászevent

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyVas. Márc. 17, 2013 12:10 am

Üdvözlet minden répanyalogató maffiózónak!

Ezennel szeretném bejelenteni, hogy április elején egy röpke látogatásomat teszem a világotokban, és minden fegyvereteket répára cserélem, hacsak addig nem szervezitek meg a védelmet. Kihívlak titeket, jelentkezzetek elkapásomra, és hajtsátok végre. A legjobban teljesítők speciális jutalmat kapnak, a legjobban teljesítő akár egy speciális lángú képességet is nyerhet!

Nyussz-mussz, a répafenegyerek.
ui.: Hogyan kell jelentkezni? Írj le egy locsolóverset, olyat, amilyet még nem írtak le mások ide. Minnél jobb a vers (és minnél kevésbé ismerem) annál jobb helyzetből indul a játékos. Egy hetetek van jelentkezni, egy játékos több karakterrel is indulhat!
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
Húsvéti vadászevent Left_bar_bleue11500/28000Húsvéti vadászevent Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyVas. Márc. 17, 2013 5:49 am

Én itt jelentkezek Saskéval együtt. Very Happy XD De ezt nem a fiúknak kéne? Razz XD

Húsvét van, odakinn
mosolyog az ég is,
Adjanak egy ezrest,
mosolygok majd én is!
Vissza az elejére Go down
Camille (Aina) Milena

Camille (Aina) Milena


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Nov. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress egy erdőt vagy parkot, és ott a legeldugottabb helyen

Karakterlap
FV:
Húsvéti vadászevent Left_bar_bleue16500/28000Húsvéti vadászevent Empty_bar_bleue  (16500/28000)
Család: Szabadúszó

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyVas. Márc. 17, 2013 7:38 pm

ha már lány vagyok... válaszvers is jó lesz? Smile


Köszönöm, hogy köszöntöttél,
Rózsavízzel megöntöztél,
Én is köszöntelek téged,
Tojás lesz a fizetséged.
Aki adta ne feledd,
És a tojást el ne ejtsd.

Na jó, mivel Rikalával is jelentkezem, kaptok egy szimpla locsoló verset is

Zöld a moha, zöld a páfrány,
Meglocsollak házisárkány. XD
Vissza az elejére Go down
Eduardo Rodríguez

Eduardo Rodríguez


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Nov. 23.

Karakterlap
FV:
Húsvéti vadászevent Left_bar_bleue16600/28000Húsvéti vadászevent Empty_bar_bleue  (16600/28000)
Család: Di Viaggo

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyHétf. Márc. 18, 2013 1:14 am

Egy verset kerestem fél óráig, de nem lett meg, így ezzel kell beérni Very Happy:

Aranyhajú tündérleány:
Szép vagy, mint a napvilág,
Bárhol is jársz, lépted nyomán
Kinyílik a gyöngyvirág.

Forrásvízbe merítettem
Kalapomat hajnalban,
Rózsaszirmot ráhintettem:
Mesés jó illata van!

Rózsavizem ím, elhoztam,
Hogy jól megöntözzelek,
Felöltöztem szép csinosan:
A Nap is rám nevetett.

Én az imént kútnál jártam,
Most aztán fuss el, ha bírsz!
Jó hideg ám ez a zuhany -
Ne visíts úgy, ez csak víz!


UI: Végül megtaláltam szóval leírom, csak mert az a kedvenc ^^

Meglocsollak kislány téged,
Szívem dobban, talán érted!
Szemed szép és varázslatos,
A mosolyod is bűbájos,

Itt maradok, ha nem bánod,
Lehetnék akár a párod!
Vagy ha nem, hát önts egy italt,
Még locsolok pár fiatalt!
Vissza az elejére Go down
Edward Martinez

Edward Martinez


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 14.

Karakterlap
FV:
Húsvéti vadászevent Left_bar_bleue12500/28000Húsvéti vadászevent Empty_bar_bleue  (12500/28000)
Család: Simon

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyHétf. Márc. 18, 2013 3:29 am

Én lusta vagyok, szóval csak ennyi:

Meglocsollak SMS-el,
Nem fogok tökölni.
Neked nem kell hajat mosni,
Nekem nem kell kölni.
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyHétf. Márc. 25, 2013 5:47 am

Húsvéti Vadászevent
I. kör


-És már itt is vannak a bejáratnál hölgyeim és uraim, ama bátor jelentkezőink, akik jelentkeztek Nyussz-mussz elfogágására! Úgy látszik mintha fogalmuk sem lenne, hogy mi történik velük, úgyhogy gyorsan elmondom nekik, illetve azon kedves nézőknek, akik esetleg szintén lemaradtak az előzetesről. Önök jelen pillanatban vágnak bele egy világszerte leadott élő műsorba, mivel reagáltak a jelentkezési lapra, azaz elmondtak egy húsvéti verset. Az egész üzenet persze egy kamu volt, és rejtett kamerákon keresztül figyeltük azokat, hogy kik mondanak verset, és végül öt embert sorsoltunk ki közülük, ők pedig nem mások, mint a csodálatos és buja Camille Milena, a fagyos és szexi Ryuga Kira és félelmetes bishi társa, Sasuke, majd a két illuzionistánk, Edward Martinez, és Eduardo Rodríguez. -halljátok a hangot, és egy hatalmas stadion pályájának bejáratán találjátok magatokat, noha nem tudjátok, hogy a fenébe kerültök oda.
-Kedves nézőink, akkor el is kezdenénk ezt a megmérettetést, melyet maga a Vindice támogat! Előbbi beszélőnk Francesco volt, én pedig Lucrecius vagyok, és ezennel üdvözlöm önöket a Maffia Landen először megrendezett Nyúlidényen! Akkor el is mondanánk a szabályokat. Kérlek Francesco, elkezded?
-Hát persze Lucrecius. A versenyzők különböző pályákon fognak összecsapni Nyussz-musszal, a stadion minden kör végén kisorsol egy pályát, majd átalakítja magát. Ne kérdezzék hogyan, mi sem értjük, a Vindice alkotta meg az egészet. A feladatuk egyszerű, noha kivitelezni már közel sem annyira. Le kell szedniük Nyussz-mussz szemfedőjét az összes pályán. És már itt is van az emlegetett, ejtsünk hát róla néhány szót. Körülbelül huszonötezer Fiamma Voltaggal rendelkezik a versenyen, erejét egy láng-gátlóval a résztvevők szintjéhez igazítottuk, noha így is erősebb, mint ők. Az biztos, hogy magasan képzett emberről van szó, fegyvert a pálya ad neki, de mindegyikkel rendkívül jól tud bánni. Emellett a lángja a Vindice által használt éj láng, aminek a segítségével képes lyukakat létrehozni a térben, azokon át mozogni, meggörbíteni a teret maga körül, sőt, anyagtalanná tudja tenni a testét kis időre, hogy átmenjenek rajta a támadások, noha így ő sem tud támadni. Sőt, az is lehet, hogy még több képessége van, mi is csak ennyiről tudunk.
-Ez mind szép és jó, de hogyan ér ez véget?
-Köszönöm a kérdésedet, hiszen itt jönnek önök, kedves nézők, a képbe. Minden jelentkezőnek van egy SzP-je, azaz Személy Pontja. Ez jelen pillanatban 5, ez az önök szavazata alapján minden résztvevőnknek külön-külön mozog lefelé vagy felfelé, -3 és +3 értékek között. Ha valaki eléri a 0-t, akkor kiesik, emellett a jutalmazásuk is a pontjaik alapján lesz.
-Nem mellékesen Nyussz-Mussznak is vannak pontjai, ezek az NP-k, és 15-tel kezd. Az övé szintén a kedves nézők szavazatától függően mozog, noha az övé minden körben lefelé mozdul, minimum eggyel, maximum hárommal. Ha eléri a nullát, akkor vége a játéknak,
-No de elég a szócséplésből, sorsoljuk ki a pályát! Éééés... igen! Az első pálya nem más, mint a Labirintus! -miközben mondja a pálya átalakul a szemetek előtt, és öt méter magas falak nőnek ki a földből, négy bejárattal.
-Nocsak, könnyen lehet, hogy hosszú kezdet lesz, hiszen itt nem lesz könnyű elkapni a nyulunkat. A pálya amellett, hogy egy észveszejtő labirintus, tele van csapdákkal!
-És lássuk Nyussz fegyverét! Éééééés... kettő darab ikerszablya! Igen csak jó fegyver ide, mert két oldalra is tud védeni vele, és könnyen elférnek a falak között. Ne féljenek, a versenyzőknek semmi bajuk sem lesz, a fegyverek nem élesek, de sokkolnak, és akit megvág az körülbelül két percre elájul. Kis biztatás a játékosoknak: Nyussz sem ismeri a terepet!

A feladat adott, kapjátok el, és szerezzétek meg a szemfedőt.
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Camille (Aina) Milena

Camille (Aina) Milena


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Nov. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress egy erdőt vagy parkot, és ott a legeldugottabb helyen

Karakterlap
FV:
Húsvéti vadászevent Left_bar_bleue16500/28000Húsvéti vadászevent Empty_bar_bleue  (16500/28000)
Család: Szabadúszó

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptyPént. Május 10, 2013 9:55 pm

Hát bocsánat, de én szeretnék kikerülni ebből az eventből, mert egy csöppet túlvállaltam magam. Elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:51 pm

A vadászatot ezennel lezárom.
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Húsvéti vadászevent Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti vadászevent   Húsvéti vadászevent Empty

Vissza az elejére Go down
 
Húsvéti vadászevent
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Off :: Aréna :: Vadászat-
Ugrás: