Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Az Óra Ketyeg

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Byakuran

Byakuran


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 05.

Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg EmptySzer. Jún. 05, 2013 10:55 pm

Tehát! Tegyük fel, hogy csak úgy spontán, felszálltok egy hajóra és hogy átérezhessük a spontaneitás-t, tegyük fel, hogy elsüllyed és ti SPONTÁN módon, egy szigeten vetődtök partra. Igen... hajótöröttek vagytok. Spontán mi? Very Happy A hajóút legyen megemlítve, de nem muszáj részletezni, azt sem hogy miért és hogyan kerültetek oda. A lényeg:

Első Nap, víz! Szerezzetek vizet! Nekem mindegy, hogy együtt vagy külön vagytok, de a szátok víz után epedezik. Ha nem akartok mindjárt az első napon halottak lenni, vízhez kell jutnotok. A sziget közepét dzsungel fedi, egy nap alatt megkerülhető, fél nap alatt a másik végébe érhetsz ha átvágsz a dzsungelen, illetve a középen futó völgyön, amit elválaszt két kisebb hegy. Az általános egzotikus gyümölcsök megtalálhatóak, emellett csomó különleges állat is jelen van, ezeket a trópusokhoz lehet mérni. A gyümölcsök közül lehet találni például mangót, banánt, vagy kókusz-t, aki belép a dzsungelbe, összefuthat majd majmokkal, kígyókkal, disznófélékkel és ragadozókkal, mint például tigris. A szigeten rendszeresen esik az eső, édesvízi forrás kevés van, de van. Határidő nincs, de ha rossz kedvem van, lezárom. Razz
Vissza az elejére Go down
Bito Aro

Bito Aro


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Feb. 19.
Tartózkodási hely : Az áldozat holtteste felett.

Karakterlap
FV:
Az Óra Ketyeg Left_bar_bleue15000/28000Az Óra Ketyeg Empty_bar_bleue  (15000/28000)
Család: szabadúszó

Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg EmptyHétf. Jún. 10, 2013 2:05 am

- Etoooooo… - fogom a fejem a partra sodort romok között… - Ötletek merre lehetünk? - kérdezem HaHa-t és PaPa-t akik csak a fejük rázzák – Hmm… Ez nem túl jó. - gondolkozok el, hogy mi is történhetett, ekkor bevillan néhány kép egy hajóról meg egy törésről… - Hajótörés! - ugrik be, hogy hajótörést szenvedtem, hogy miért voltam a hajón az már nem igazán rémlik.
- Yosh! - pattanok fel és PaPa az ég felé emeli a kezét – Nos az első lépés, inni valót találni… Szomjas vagyok. - indulok el szomorkodva, közben a zsebeimet túrom, és örömmel látom, hogy nem hiányzik semmi a felszerelésemből. Elindulok befelé a dzsungel mélye felé, hátha találok valami finom ehető trópusi gyümölcsöt. Már jó fél órája bandukolhatok az erdőben, amikor egyszer csak, megbotlok valamiben, nem másban botlottam, meg mint egy vastag gyökérben.
- Húúúúú! Mekkora fa! - nézek fel a hatalmas gyökér kezdetéhez, azaz a fához – Magasabbról többet látok… - motyogom miközben, elkezdek felmászni a fán, bár elég lassan haladok, mivel HaHa és PaPa, nagyon lassan húzzák felfele magukat. Nagy nehezen elérjük az alsó ágakat, még így is eléggé magasan vagyunk, ahhoz, hogy körbelássam a terepet. Néhány perc nézelődés után észreveszek egy kis fát, amin indák vannak, de látok rajta néhány mangó-t.
- Mangóóó~ - mondom, örömtelien miközben lemászok a fa oldalán és elindulok a mangófa irányába, lassan el is érem, bár közben furcsa hangokat hallok a magasból, valószínűleg majmok, de nem tudom, hogy szerencsémre, vagy épp szerencsétlenségemre, a ruhám már tiszta sár és valószínűleg már állati ürülék is van rajta bőséggel, ez elfedi a szagomat, no meg természetesen a zöld ruhám színével összepasszolva beleolvad a dzsungelbe. Lassacskán de elérem azt a fát, és megragadom az egyik indát, erősen megszorítom és nekitámasztom a lábam a törzsnek, de ekkor érzem, hogy furcsa selymes tapintása van és elkezd sziszegni az inda. Akkora szerencsém van, hogy az inda alját fogtam meg tehát a kígyó fejét, gyorsan lerántom a fáról, és a fejét többször a fa kérgébe, vágom, amitől (remélhetőleg) meghalt, rángatózik egy kettőt, utána letépem a fejét egy bottal és kitámasztottam a száját.
- Hogyan is csinálta apa? - gondolok vissza egy régi emlékképre, amikor apu a laborjában nagyobb dózisban vett le mérget egy hasonló kígyótól – Mondott rá egy dalocskát, de nem emlékszek, hogy mi is volt az… - gondolkozok el egy percre – Megvan! - jut eszembe a kis dalocska – Fog mögött ott a mirigy, kiszívod a mérget így lesz a tudós irigy! - dúdolom miközben az injekciós tűvel, kiszívom a mérget az egyik méreg mirigyből… a trópusi kígyók mérge általában véralvadásgátló…
- Biztos hasznos lesz később… - teszem vissza a tűt a zsebembe, természetesen csak az után, hogy rátettem a biztonsági fedelet a tűrészre. Megfogok néhány követ és inkább ledobálok, néhány mangót a fáról mintsem megpróbáljak felmászni, ahogy, tartja a mondás többet ésszel, mint erővel. Jóízűen megeszem a mangót és ledőlök egy az egyik sziklára, ami magasabban van, ledőlök egy puha kis mohapárnára és eljött a délutáni csendes pihenő ideje.
- Jó éjt HaHa - ölel meg HaHa – Jó éjt PaPa - ölel meg PaPa, és egy kis időre álom jön a szememre, bár nem túl mély, mert a legkisebb neszre is felkapom a fejem.


A hozzászólást Bito Aro összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 10, 2013 7:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://samankiralyszj.hungarianforum.com/
Jack Williams

Jack Williams


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakterlap
FV:
Az Óra Ketyeg Left_bar_bleue17145/28000Az Óra Ketyeg Empty_bar_bleue  (17145/28000)
Család: Vongola

Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg EmptyHétf. Jún. 10, 2013 4:36 am

Az arcom egyik fele ég, mintha sütőben lenne, a másik fele valami vizes, puha, és szemcsés dologba süpped. Ruhám teljesen elázott, mégsem fázok, és alig tudok mozdulni. Madarakat hallok és az óceán zúgását, valamint a szél süvítését. Lábamat a megtörő hullámok nyaldossák, de, ami a legfontosabb, szárazföldön vagyok.
Kavarosak az emlékeim, nem emlékszem, hogy pontosan hogyan és mi történt. Egy hajón voltam, és abból ítélve, hogy most itt vagyok, gondolom valami történt a hajón. Vihar volt, ennyi rémlik.
Összeszedem a lelki erőmet, és megmozdítom ólmos karjaimat. Nagy nehezen hanyatt fordulok, és mint a keresztre feszített Jézus fekszem hanyatt a parton, lábaim enyhén szétvetve, arcomba tűz az a rothadt héliumból és hidrogénből álló égitest, az ultraibolya sugárzás mindent elkövet, hogy ropogósra süsse az arcomat. A nap állásából és enyhe mozgásából ítélve még nincs helyi idő szerint dél. Árnyékba kéne húzódnom, mielőtt a Nap eléri a pályája csúcsát, és makogó idiótává dehidratálódok. Nagy nehezen a víz felé vonszolom magamat, ahogy vagyok a hátamon, és addig megyek, amíg a hullámok teljesen össze nem vizeznek még a fejem tetején is. A hideg víz felébreszt, energiával tölt el, emellett a párolgása hőt von el a testemtől majd, ami hűt, és nehezebben száradok ki. Ennek ellenére kellene valami ivóvizet találnom, így hát szép lassan felállok, és körülnézek.
A part egy jó öt méter széles az erdőig, egy gyönyörű, trópusi erdőig, keletre kavicsosodik, és talán egy ötven méter múlva elkanyarodik, nyugatra homokos, és hosszan nyúlik el. Ami az erdőt illeti, egyelőre inkább elkerülném. Könnyű eltévedni benne, és rengeteg veszélyes állat és növény lehet egy ilyen erdőben. Semmi kedvem összefutni valami jaguárral, vagy mérges kígyóval. Két hegy van benne, innen is láthatóak, talán vulkáni kúpok, nem tudom. De, ha szerencsém van, akkor a két hegyről az esővíz a völgyükbe folyik, hiszen minden két hegy között van egy völgy, onnan meg jó eséllyel folyót alakítva jön kifelé, egyenesen az óceánba.
Végül a kavicsos rész felé indulok, mivel a homokoson jele sincs torkolatnak. Ha szerencsém van, akkor még van egy kis idő a legközelebbi dagályig, és a kövek között ottmaradt egy-két kagyló meg rák.
Lassan botladozok a kövek között, közben leveszem a sálamat a nyakamból, és abba gyűjtöm a partra vetett élőlényeket. Kagyló és rák akad bőven, sőt, egy-két szerencsétlen hal is itt rekedt a kövek között egy két pocsolyába. Elég kicsit megmozdítani egy követ, a víz máris kifolyik, a hal meg bent marad. Végeredményben van három méretes halam, kettő kicsi, huszonhárom kagylóm, amiket hál istennek a madarak nem ettek meg, és kilenc rákom.
Tovább indulok, sálamat gondosan bebugyolálom, hogy ne essenek ki a szerzeményeim, és a hónom alá csapom. A part mentén haladok, és, hatalmas szerencsémre egy idő után, kicsit már elmúlt dél a nap szerint, elém tárul a folyó torkolata. Gyönyörű delta torkolata van, vagy húsz méter széles, a keletkezett szigetek jelentősen lassítják a folyamát, emellett nem mélyebb egy méternél. A víz kristálytiszta, lelátni az aljára. Apró kavicsok borítják, meg persze vízi növények.
Kiszúrok magamnak egy közepes kis szigetet, harminc négyzetméteres lehet nagyjából, olyan két méterrel lehet magasabban, mint a tenger szintje, tehát a dagály sem fenyegeti, viszonylag a szigetek közepén, elég messze a tengertől és a száraztól, és még át is lehet oda gázolni a vízen. Elindulok, úgy ahogy vagyok, és lassan, óvatosan lépkedem a vízben, szigetről szigetre haladok, míg végül odaérek.
A sziget háborítatlan, állatnak nyoma sincs, csak egy-két teknősnek, ahogy a többi képződményen, amiknek felettébb őrülök. Leteszem a cuccomat, leveszem a kabátomat, amire itt egészen biztosan nem lesz szükségem, a cipőimet és a zoknijaimat is, és gondosan elásom őket, viszonylag lazán betemetve, hogy ha kell meglegyenek. Ekkor, és csakis ekkor, kibogozom a sálamat, és szétszortírozom a gyűjteményemet. Megfogom az egyik kagylót, széttöröm, és az élesebbnek tűnő karéjjal nekiállok lefejteni a rákokról a páncélt, majd megeszem a húsukat. Olyan mint a sushi, csak rizs nélkül.
Miközben eszegetem, töröm a fejemet, hogy hogyan tovább. Kell tűz és tüzifa, a gyújtás nem lesz gond, fa van a parton elég. Nem ártana valami fegyverszerű, mármint valami éles, de ez ráér. Só, hogy pótoljam az izzadsággal elvesztegetett sót. Egy pillanatig gondolkodok, hogy hol lehet, majd eszembe jutnak a kövek a parton. A tengervíz elpárolgott róluk, de a mélyedéseikben ott csillogott a só. Nem ártana majd néhány közelebbi sótermelőt létrehoznom, de ahhoz csak valami lapos edény kell, akár fakéreg meg a tengervíz, tehát nem probléma. Élelem, gyümölcsök, az valószínűleg van az erdőben, de oda ma még nem akarok nagyon bemenni, és hús, mert ez a készlet nem fog sokáig kitartani. Ekkor észreveszem, hogy a teknősök sunyi módon araszolnak a halaim felé. Megvan a megoldás.
Gyorsan kaparok egy gödröt, egy olyan húsz centi mélyet, és bedobom az egyik kis halat, a többit elcsomagolom. Ha minden jól megy a teknősök bemennek érte, és bent rekednek. Felásom újra a földet ott, ahová elástam a holmijaimat, és beteszem a maradék halaimat és kagylóimat is, hogy ne egyék meg. Gondosan visszafedem, majd úgy döntök, egy kis úszás biztos jót tesz a hűvös ellen, így hát leveszem a már megszáradt ruháimat, egyedül az irányítópálca marad nálam az alkaromra erősítve egy tokban, és bemászok a vízbe. Beleiszok pár kortyot, tökéletes, itt egyáltalán nem sós már a víz, majd nyelek mohón még néhányat. Lebukok a sekély vízbe, és lassú békaúszással tartom helyben magam a lomha sodrás ellenében. Kicsit gyorsítok, és szép lassan elkezdem körbeúszni a szigetemet, közben persze figyelek, hátha valahol valami használhatót találok, és kiszúrok egy obszidiándarabot a víz alatt. A fekete, üvegszerű anyag a magmából jön létre, és ha eltörik, akkor a törésvonala mentén kifejezetten éles tud lenni. Lenyúlok érte és kiemelem, majd kiteszem a szigetemre, egy ököl méretű kővel együtt. Este megmunkálom, a kővel könnyedén el tudom majd törni.
Miután megvagyok a kis testgyakorlatommal kijövök, és felveszem a boxeremet meg nadrágomat, az ingemet a többi ruhámhoz teszem, és kimegyek a partra. Indákat tépek le, száraz gallyakat gyűjtök, gyümölcsök után kutatok, noha azt sajnos nem találok. Egy-két árnyat látok elsuhanni az erdőben, gondolom vadállatok, de nem jönnek közelebb. Felmászok egy pálmafára, majdnem érett kókuszokat találok rajta, amiket nem szedek le, holnap is van nap, és leveleket török le. Végül visszamegyek a szigetre a szerzeményeimmel, pont időben, mert pár percen belül jön a dagály. A kis otthonom széleit enyhén nyaldossa beljebb a víz, de gyakorlatilag nem csökken a mérete, ami jó. Gyorsan szétválogatom az indákat, az ágakat és a leveleket. A leveleket és az indákat néhány nagyobb ággal félre teszem, majd estére csinálok belőlük fedelet. A maradék gallyak egy részét összerendezem, majd az irányítópálcával addig lövök rá, amíg meg nem gyullad az egyik fadarab. A láng ropogva kel életre, már csak életben kell tartanom nagyjából. Az első huszonnégy óra a legkritikusabb, ha jön kereső egység, akkor ebben az időtartamban van esélyük megtalálni. Estére visszavonják őket, tehát naplementéig van időm, talán kijönnek holnap is... három nap, különben itt ragadok.
A fogamat csikorgatom erre a gondolatra, a könnyek elő akarnak törni, de nem engedem. Egy zseni vagyok, az isten szerelmére, nem fogok egy rothadt lakatlan szigeten megdögleni! Lehet, hogy mások is idekerültek, lehet, hogy vannak mentőcsónakok, vagy legalább roncsok, amikből már akár egy rendes csónakot is lehet csinálni... a fenéket, minek gondolok ilyeneket, egy csónakkal sehová sem jutnék el.
Félreteszem az aggódást, arra ott lesz az éjszaka, most még cselekednem kell. Belenézek a teknősfogó gödrömbe, és két teknős tényleg benne rekedt, kicsit nagyobbak a tenyeremnél. Kiveszem az egyiket, és fejbe csapom egy kővel, nem akarom a végső lángomat használni, nehogy kimerüljek.
Most jön a neheze, a kagylóhéjjal felvágom a bőrét a nyakánál, az egyetlen gyenge pontjánál. Vére a kezemre ömlik, de nincs időm finnyáskodni. Szikével sokkal egyszerűbben menne a dolog, de a kagylóval is megoldható, és boncoltam már teknőst, ez ugyanaz. Lassan haladva és enyhén trancsírozva a vacak eszköz miatt, de szétszedem a szerencsétlen állatot, a belsőségeit a folyóba szórom, a húsát külön veszem, és szenvedek még egy kicsit, hogy a teknőjét letisztítsam, majd gondosan elmosom a folyóban. Legalább van egy edényem. A húst becsomagolom az egyik kisebb levélbe, és elásom, nem akarom, hogy valami megegye. A véres földre is földet kaparok, úgy összességében kerüljék el a ragadozók az ideiglenes otthonomat.
Mivel a dagály miatt egyenlőre magasabb a víz, nem akarom elhagyni a szigetemet, úgyhogy nekiállok az obszidián pattintásának. Lassan, óvatosan haladok, nem akarom, hogy kárba menjen. Végül van két tíz centis pengém, amik egész élesnek néznek ki. Megfogom az egyik száraz ágat, és két, nagyjából tíz centis darabot török le, amikbe beleékelem a pengéket, és vékony indákkal rögzítem őket. Mire végzek a nap lemenőben van, a dagály visszavonult, a tüzem meg kialudt, de a parazsa hevesen izzik. Egy bottal félrekotrom a közepét, és beleteszem a levélbe bugyolált húst, majd visszakotrom rá. Előásom a nap közben gyűjtött halakat és kagylókat, a kagylók húsát beleszórom a teknős páncéljába, és vizet szedek rá, majd a parázsba teszem. A halakat kis gondolkodás után visszateszem a földbe, remélem, hogy holnapig még elállnak.
Egy fél óra múlva leveszem a teknős páncélját két bottal, és kikotrom a levelet a parázsból. Egy kicsit hűlni hagyom őket, addig újra felélesztem a tüzet, és nekiállok fedelet készíteni. Lassan, nehézkesen de haladok vele, végül egy fél-tetőt sikerül csinálnom az összefont levelekből, amiket az egyik oldalukon két bottal kitámasztottam, a másikon a földre lógnak. Amikor készen vagyok enni kezdek. A teknős húsa kicsit megfeketedett, és ízetlen, de legalább ehető, és ugyanez mondható el a kagylókról is. A „késeket” és az „edényt” beteszem a tető alá, kiásom a ruháimat, és felöltözöm, a kabátomat takarónak használva befekszem a hevenyészett házam alá. Remélem nem lesz szükségem arra, hogy jobbat csináljak. Kis földpúpot csinálok párna gyanánt, hátrahajtom a fejemet, és az óceánt bámulom. És ekkor, és csakis ekkor szabadjára engedem a könnyeimet és a gondolataimat.
Vissza az elejére Go down
Byakuran

Byakuran


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 05.

Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg EmptySzer. Jún. 12, 2013 9:33 pm

Bravó! Egyenlőre nem bocsátkoznék értékelésbe, majd a végén. Most kaptok két napot, Tarzan-t játszani, ezalatt történjen meg a "randi", hogy mikor és hogyan, az rajtatok múlik. A harmadik nap esti óráiban viszont, repülőgép zúgásra lesztek figyelmesek, majd a hang forrása megjelenik és leszáll a sziget egyik eldugottabb részében. ( Persze csak úgy spontán. Smile ) Postotok itt érjen véget, de döntsétek el benne, hogy nekiálltok e felkutatni, vagy nem. ( Megjegyezném, attól hogy találkoztatok, még nem kell se együtt menni, se együtt túlélni, mindez 100%-ban rajtatok múlik, akár halálos ellenségek is lehettek. ) Bye!^^


Spontán UI: Michael Leaves bekerült a küldetésbe, vagy hogy szebben fogalmazzak, a Szigetre. Mostantól vele is együtt kell működnötök,  tőle az első és a második kört egybe kérem. ( Lehet két külön postba, csak legyen meg mielőtt kipostolom a következő kört. Razz )
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
Az Óra Ketyeg Left_bar_bleue10000/28000Az Óra Ketyeg Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg EmptyKedd Jún. 18, 2013 9:40 am

First Day – The hell is begun
 
Hatalmas hangzavar ver fel az álmomból, ordibálnak, kiabálnak és trappolnak fel-és alá. Mikor felkelek, az ágyamból feltűnik, hogy megállni két lábon nem is olyan egyszerű, egy nagyobb lökés hatására megfejelek valamit, talán a falat. Gyorsan felpattanok, majd rohanok az ajtó felé, így kijutok a frisslevegőre. Hatalmas viharban lehetünk, a hatalmas szél mindent és mindenkit össze-vissza fúj, sokan beleesnek az óceánba. A víz se nyugodt, ereje a hajót, mint bölcsőt lökdösi balra-jobbra, a víz sok embert ledönt a lábáról a fedélzeten. Akikben van még erő a hajó különböző részén segítenek, én is kezembe kapok egy kötelet. Sok ember tekintetéből kiolvasható, hogy elfogadta, hogy itt fog meghalni. Én is így érzek, de egy ilyen kis vihar nem fog túl könnyen a túlvilágra küldeni!
Hirtelen egy villám csap bele a hajóba, a tűz pillanatok alatt elterjed, minden igyekezet ellenére.
- A tűz elérte az üzemanyag-tárolót, mindenki fus… - hallatszik valahonnan egy kiáltás, ami elkésett. A hajó felrobban, és a lökéshullám engem is belevet a tengerbe.
 
Ébredéskor pár kiló érdes és borzalmas ízű dologra számban leszek figyelmes, amiről egy hányásnak megfelelő köpködésessel állapítom meg, hogy homok. Fejemet nehezen emelem fel a talajról, minden tagom fáj. A ruhám itt-ott szakadt és jó pár plusz kilót nyom a beszívott víztől. Mikor képes vagyok arra, hogy fel is álljak, rögtön le is ülök egy kicsit gondolkodni, na meg pihenni, nem mintha a fekvésen kívül csináltam volna mást az elmúlt… idő óta.
~ Most vagy egy nagyon rossz rémálmon vagyok túl, vagy hajótörött lettem. De ahogy elnézem, sajna mindkettő. Ez gáz… nagyon is. De nincs időm siránkozni, biztos fognak segítséget küldeni vagy valamit, és addig nem ártana túlélni. Hol a zeném? – veszem ki a zsebemből a kicsi és borzalmas állapotú eszközt. Szegény… mi lesz velem? Meg kell tanulnom valahogy zenélni, vagy találni valakit, aki tud. Ez a legfontosabb… vagy inkább a víz. Zene vagy víz? A vízszerzés kevésbé hangzik fárasztónak.
Ezek után alaposan körül is nézek. Előttem egy hatalmas dzsungel terül el, ami rengeteg sűrűn nőtt dzsungelfát jelent, a hozzáillő sötétséggel és vadállat hangokkal. Legalábbis én ezt látom benne. Jobb elkerülni, úgy vélem, és nagyon elkezdek gondolkodni, hogy merre? Jobb kezességem miatt úgy döntök, hogy jobbra.
Leveszem a pólómat amiből kicsavarom a vizet, majd ledobom a forró homokba, addig is száradjon, a lábamról lekapom a cipőimet majd kiöntöm őket, ilyen melegben nem is baj ha kicsit nedvesek maradnak. A zoknijaimat szintén megszabadítom a víztől majd zsebbe vágom őket majd a nadrágomat visszavéve, félmeztelenül pólómat a vállamra véve elindulok a part mentén a dzsungel mellett. Pár óra múlva, talán, találok egy narancsfát. A hatalmasra nőtt lédús gyümölcsök láttán majdnem elsírtam magam, már-már versírást fontolgattam az „Életmentő gyümölcsök ódája” címmel, de inkább szedtem egy párat, majd egy kis ehetővé tevés után könnyes szemmel elkezdtem majszolni, ezzel eltelt… jó pár perc, annyira élveztem, igaz az első pár darab lédús léét muszáj volt szétoszlatni a számban. A táplálkozást egy jó nagy böfögéssel zártam.
Na már most, a következő, valami biztonságos fedezék keresése, legyártása. A legtöbb állat nem a magaslati helyeken szokott lenni, így valami dombféle után kezdek keresni, ezt is valamennyi idő után – időérzékemnek annyi – sikerül is. Dombomat csak egy fa lakta, de előre tudtam, hogy nem fogjuk egymást zavarni.
~ Tökéletes. – gondoltam, majd gyorsan felkúsztam a fára, és körülnéztem. Gyönyörű volt a kilátás, a szigeten két kisebb hegy, vagy nagyobb domb szegélyezte közepén egy kis völggyel. Jókora területet lehet belátni, és ha éber vagyok nem is túl könnyen felfedezhető, eléggé rejtett helyen van. A domb a fán kívül nem tartalmazott mást, de a fa mellett hatalmas hely volt egy kis tábor építésére. Legszívesebben csak ledőltem volna a fa tövébe, de tudtam, hogy még rengeteg munka vár rám. Ágakat és kis köveket szedtem össze, egy nagyjából egyben álló tűzrakás megépítéséhez, ami végül is… nem dőlt össze. A fát meg egy nagy kupacba hordtam, így egy remek és hosszú életű tűzrakást hozva létre.
Ha már így felkeltem, gondoltam sötétedésig még volt időm valami hosszabb időt felölelő dolgot csinálni, például vízforrást keresni.
Fogtam egy a célnak megfelelő ágat, amivel elkezdtem keresni a vizet. Jó, hogy sok ilyen filmet néztem, tudtam, hogy hasznomra lesz. Egy idő után elkezdett rángatózni. A rángás megfigyeléséből belőttem magamnak az irányt, így a völgy felé vettet a sors, hamarosan pedig egy szép, elég széles folyót pillantok meg. Nem bírok betelni a szerencsémmel. Hatalmasakat kortyolok, már-már fulladásig iszom. Leülök a folyópartra, majd egy kicsit lógatom a lábam a vízbe, arcot mosok és szedelődzködök. Jelenlegi lakhelyemtől ide fele az út… nagyjából negyed óra, ha óvatosan közlekedek. Visszafele menet megjelöltem a fákat, hogy legközelebb is megtaláljam a folyót, végre volt víz utánpótlásom.

Ahogy visszaértem már-már csukott szemmel közlekedtem, a tábortüzet úgy döntöttem, hogy nem gyújtom meg, úgyis ráér, mivel ma jobbnak láttam a fán aludni. Biztonságosabbnak tűnt. Maradék erőmet bevetve másztam fel a tetejére, majd két szimpatikus ágat felhasználva álomba merültem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Óra Ketyeg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Óra Ketyeg   Az Óra Ketyeg Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az Óra Ketyeg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Játéktér :: Máshol :: Afrika-
Ugrás: