Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...

Go down 
+6
Ryuga Kira
Eduardo Rodríguez
Xanxus
Camille (Aina) Milena
Michael Leaves
Tsuna
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Dec. 01, 2012 2:49 am

Egy Camille-nak köszönhető off topic, közösségépítési céllal. Az előző topic túlzott durvaság miatt sajnos eltüntetésre került.
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyKedd Jan. 01, 2013 4:45 am

Boldog újévet kívánok mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyKedd Jan. 01, 2013 7:35 am

Neked is! Megpróbálok 6. -áig meglepni egy előtörténettel és egy aktív játékossal, hogyha menni fog. Csak, hogy tudd valaki tud még az oldal létezéséről Smile
Vissza az elejére Go down
Camille (Aina) Milena

Camille (Aina) Milena


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Nov. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress egy erdőt vagy parkot, és ott a legeldugottabb helyen

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue16500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (16500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyPént. Jan. 04, 2013 3:51 am

Először is mindenkinek BUÉK!
Másodszor pedig, Ed! Mikor érnél rá egy megbeszélésre?
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 05, 2013 1:20 am

Hol van a közösség? Sad
Vissza az elejére Go down
Eduardo Rodríguez

Eduardo Rodríguez


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Nov. 23.

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue16600/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (16600/28000)
Család: Di Viaggo

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 05, 2013 12:54 pm

Gyakorlatilag bármikor, csak keress meg skypeon. Very Happy ( dr1zzt2 )
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 05, 2013 11:31 pm

Xan: épülés alatt
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 6:57 am

Syasztok. Very Happy
Egy apró pici kérdésem lenne főleg az adminokhoz, de mástól is elfogadom ám a választ. Smile Miután regisztráltam utána mikor rakhatok fel előtörténetet? Surprised Mert nekem nem engedi pedig én szeretnék ám játszani. Sad
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 7:26 am

Bármikor! Csak ne oda nyisd meg, ahol vannak láng szerint vannak, hanem "nyersen" az előtörténetek topic-ba.
Nem ide tartozik, de a szememnek sokat segítenél, a neved mindkét része nagybetűvel kezdődne. Smile
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:04 am

Bár ezt Nessuno kicsit nyersen fogalmazta meg, mondhatni már-már az illetlenség határait súrolva, de légyszíves tényleg legyen a neved minkét része nagybetű ^^
És igen, csak szimplán beteszed az előtörténetek topicba, utána ha el van fogadva áthelyezzük.
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:17 am

Sajnálom ha nyers voltam, de nem szeretem ha nem úgy van. Very Happy Ha meglett valaki bántva akkor elnézést kérnék. Sad
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 8:20 pm

Köszönöm. Very Happy Amúgy nem lettem meg bántva. Very Happy És mindjárt átjavítom csak éjszaka már nem úgy láttam ahogy kellet volna. De szerintem észre fogjátok majd venni, hogy egyébként is rengeteg helyesírási hibám van/lesz amit próbálok kijavítani.
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 8:26 pm

*hisztizik* Nekem ezt írja ki. Sad(((( New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information. Pedig szépen kiszíneztem és megformáztam az egészet. :3 :/ Most mit csináljak? Sad((
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 9:23 pm

Nem akarlak hülyének nézni, csak megszoktam, hogy képekben a leggyorsabb az adatátvitel. Smile Sajnálom, ha ezzel majd hülyének nézlek Sad

Piros - rossz
Zöld - jó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... K_p1_www.kepfeltoltes.hu_

Még egyszer bocs, ha ezzel lekezellek, vagy hülyén másra gondoltam mint maga a probléma. Sad
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 9:56 pm

Nem, mert ez is a probléma egy része volt, de nekem még most is ugyan azt írja ki. Sad Amugy meg képekben hamarabb megértem mint szóban, tehát nem veszem sértésnek. Sőt örülök is, hogy valakinek van türelme hozzám, főleg, hogy milyen kis esetlen vagyok. :/ Sad
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:03 pm

Ha megkérlek képekben elmagyarázod nekem, persze ha van rá időd és nem nagy teher.
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:05 pm

Persze, szívesen. Csak nem tudom mit csinálsz rosszul, és azt sem miért dupla posztolsz. Ilyenkor módosítsd az előző hsz-edet.
Ha jól értem, akkor oda kattintottál, ahova raktam de még mindig nem megy? Én még nem raktam ki szóval nem tudom, felregisztrálva pedig fel vagy.

Lehet, hogy a karakterednek nem írtad be a nevét a helyére. Magyarázó kép:

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... K_p2_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:18 pm

Ugy csinááltam, be írtam a karakterem nevét aztán allá a történetemet, végül meg nyomtam a send gombot és azt a szöveget rakta ki amit az előző posztomban írtam. Akkor most mit tegyek?
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:24 pm

Akkor fogalmam sincs, próbaképen elküldtem az adatlapom és nekem engedte. Igaz, én régebben regisztráltam. Egyeztess adminnal, hogy mi lehet a probléma.
Ha ez segít magyarra fordítva az a probléma, hogy nem vagy 7 napja regisztrálva ezért nálad letilthat pár dolgot. Írj rá Tsunára például, hát ha tud valami jogot adni vagy valami. Bocsi, más ötletem nincs. Sad
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:26 pm

Hát azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni. Hát az lesz, mert nem tudom, hogy mit csináljak. . . ;(
Vissza az elejére Go down
Michael Leaves

Michael Leaves


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Nov. 23.
Age : 25
Tartózkodási hely : Anglia, vagy amerre a lábam visz

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue10000/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (10000/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:50 pm

Azért látom végre sikerült, gratu Very Happy Különben mi volt a probléma, ha érdeklődhetnék? Ha kiszínezed, megformázod stb. akkor szívesen elolvasnám. Smile
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptySzomb. Jan. 26, 2013 11:21 pm

Ki van színezve és meg van formázva, így most már el tudod olvasni. Very Happy Linkek voltak benne a hibák mivel képeket csatoltam hozzá. :/ De végre sikerült. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyVas. Jan. 27, 2013 12:04 am

Tyűha... ezt a problémát nem teljesen értem, hogy miért van, elvileg be kell tudnotok képet tenni. Sajnos nem tudom, hogy hogyan próbáltad, addig leírom, hogy én hogyan szokta képet betenni:

1. Ha a képnek megvan a netes forrása, akkor [url=...]xy[/url] (a ... részt a linkre kell cserélni, az xy-t pedig arra a szövegre, amit hiperhivatkozássá szeretnél tenni. Ekkor az xy-ra kattintva egy új oldalon megjelenik a kép, valahogy így
2. Ha nem hiperhivatkozást szeretnél, hanem hogy tényleg ott legyen (lásd pl.: család leírás di viaggo családnál) akkor itt a gyors parancsikonoknál keresd meg azt, amin egy kép van és előtte jobbra lent egy flopi (nekem ez a 15-ik, ha fölé viszed az egered akkor az a felirat jön ki, hogy Host an image). Itt kiválaszthatod hogy gépről vagy netről akarod feltölteni, utána nyomd meg a Host it gombot, majd a megjelenő sorok közül a másodikat válasz ki, és megjelenik a kép.
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... 60323810
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyVas. Jan. 27, 2013 12:48 am

Köszönöm sikerült megcsinálnom hozzá a képet. Very Happy *boldog* Hálám üldözni fog. Very Happy Wink cheers
Vissza az elejére Go down
Tsuna
Admin
Tsuna


Hozzászólások száma : 165
Join date : 2012. Aug. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... EmptyVas. Jan. 27, 2013 1:38 am

Ugyan már, igazán nincs mit =^^=
Vissza az elejére Go down
https://khrszjreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Off :: Csevegő-
Ugrás: