Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...

Go down 
+6
Ryuga Kira
Eduardo Rodríguez
Xanxus
Camille (Aina) Milena
Michael Leaves
Tsuna
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rokudo Mukuro

Rokudo Mukuro


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Aug. 25.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptyHétf. Jan. 28, 2013 12:44 am

Yo, frissen regisztrált felhasználó nem linkelhet 7 napig. Ez azt jelenti nem rakhatsz ki képet vagy bármiféle hivatkozást.
Ez volt, amit ki írt neked. ^^
2. Majd megkeresem valahol be lehet állítani, hogy lehessen egyből linkelni.
U.i.: látom sikerült megoldani a problémát. ^^
Bye
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2013 3:55 am

syasztok Egy apró kérdésem lenne. Ha egy megbizáson vagyok akkor hány szónak vagy sornak kell lenni-e a történetemnek. Mert a fejlődésrendszerben ahol a szabályzat van, nem találom. Sad
Vissza az elejére Go down
Edward Martinez

Edward Martinez


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Jan. 14.

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue12500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (12500/28000)
Család: Simon

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2013 5:08 am

Maximális határ nincs. Szóval ha tudsz, írhatsz 10-20-500 oldalt is. Minimum meg úgy 500 szó, annál kevesebbet lehet elfogadják, de szerintem kb annyit illik írni.
Vissza az elejére Go down
Ryuga Kira

Ryuga Kira


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2013. Jan. 26.
Age : 27

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue11500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (11500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2013 7:06 am

köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Dino

Dino


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 21.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2013 8:19 am

Igen, az általános minimum az 500 szó. Előfordulhat olyan, hogy a mesélő megadja az adott körben a minimumot, vagy előír valamilyen ok folytán plusz minimumot mondjuk egy történetrészre, de ha nincs konkrétan megszabva, akkor az általános keret ^^
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:23 am

Úristen bocsi, hogy ilyen sokáig eltűntem. Orvoshoz járkáltam, és nem volt erőm ennyi minden mellett, de most már itt vagyok, és mesélek... ^^
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptyHétf. Feb. 18, 2013 6:43 am

Vagyis Romario nem ér rá segíteni Cavallone!

(Jó munkát, ha lehet ezt mondani. ._. Inkább jó fizetést ez jobban is hangzik. .-.)
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala

Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást, én ott leszek

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue12145/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (12145/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzomb. Márc. 09, 2013 1:02 am

Jelentem, nálam az egy hét határidő némi problémát jelenthet, mert összeülős posztot kaptunk, és én a héten délután dolgozom este 10ig, így nem hiszem, hogy össze fogunk tudni ülni...
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptyVas. Márc. 10, 2013 5:54 am

Okééé~
Vissza az elejére Go down
Camille (Aina) Milena

Camille (Aina) Milena


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2012. Nov. 07.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress egy erdőt vagy parkot, és ott a legeldugottabb helyen

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue16500/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (16500/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptySzer. Ápr. 17, 2013 10:40 am

Tsuna bácsi... tudom, mára ígértem a másik posztomat is, de csúszik holnapra, mert nincs agyam átírni a skype-os részeket... de már túl vagyok a felén... ígérem holnap az is felkerül... sorry
Vissza az elejére Go down
Himekami Rikala

Himekami Rikala


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Jan. 23.
Age : 35
Tartózkodási hely : Keress felfordulást, én ott leszek

Karakterlap
FV:
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Left_bar_bleue12145/28000OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty_bar_bleue  (12145/28000)
Család: Szabadúszó

OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 EmptyPént. Május 10, 2013 9:53 pm

Erős bocsánatokat kérek, hogy ilyen sokáig vártam ezzel a poszttal, de mentségemre legyen szólva, hogy eredeti megbeszélés szerint Jack-nek kellett volna megírnia a kezdő posztot...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...   OFF, mert a közösség építés is fontos dolog... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
OFF, mert a közösség építés is fontos dolog...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Off :: Csevegő-
Ugrás: