Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London

Go down 
SzerzőÜzenet
Byakuran

Byakuran


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 05.

Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London Empty
TémanyitásTárgy: Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London   Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 2:20 am

Érdekes, hogy éppen én erősítem az ellenséget, de hát mindig kellenek befolyásolható gyalogosok amannak táborába.

Jacky, te kapsz egy megbízást szeretett (vagy mégse?) Vongoládtól, hogy keress fel egy ifjút Londonban, ismertebb nevén James Francis Devlon-t és szervezd be a családba. Nem! Nem megpróbálod beszervezni, beszervezed! Nincs kifogás, spenót van és azt meg kell enni, no de ennyit a megbízás részéről. A küldetés első körében elvárom tőled, hogy találd meg az említett személyt és ismerkedj meg vele. Tudomásom, no meg a Vongola tudomása szerint Londonban van, nem érdekli a Big Ben, sem a királynő háza, (az mondjuk engem se Very Happy) röviden, ne keresd a belvárosban.

Jamy, előfordulhat, hogy a közeljövőben felkereshet egy személy, aki lehet, hogy maffiáról meg mindenféle unalmas dologról hadovál, persze talán te is rájössz honnan fúj a szél. Ha végighallgatod, az jó meg minden, egészségedre, de természetesen megteheted, hogy nem akarsz beszélni vele, elkerülöd, esetleg már a találkozásra sem kerül sor, ez kettőtökön múlik. Mellesleg semmilyen kikötésem nincsen, tőlem akár a belvárosban is tartózkodhatsz, legfeljebb rossz tippet adtam meg a fenti emberkének, szívás. ^^

A postotok vagy ott érjen véget, hogy találkoztok és megismeritek egymást, vagy ott, hogy találkoztok, de James megpróbál és sikerül is neki, lelépni, vagy ott, hogy már eleve elkerültétek egymást. Röviden, bárhol véget érhet a post, mondtam hogy nincs kikötés, lepjetek meg. Smile

És bár szabály nincsen, egyetlen tanácsom azért van.: Nem jó ötlet untatni Byakurant. ^^
Vissza az elejére Go down
Byakuran

Byakuran


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Feb. 05.

Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London   Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London EmptySzer. Ápr. 17, 2013 4:05 am

Nah én ezt a küldetést lezárom, mert nem is akartátok igazán.
Vissza az elejére Go down
 
Bármi, bárki, bárhol, bárhogyan - London
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bármi.
» Az ellopott aktatáska története - London

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Játéktér :: Máshol :: Eurázsia-
Ugrás: