Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 [Hirtelen harag - Karim spontánja]

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptyVas. Dec. 09, 2012 11:54 pm

Üdv szemét!
New Yorkban dolgoztok. Mostanában nem kaptál nagyobb feladatokat mint egy csicska.
Egy hosszú, és kellemetlen nap után még nincs vége a feladataid sorának. Hiába ganéztad ki az elefántokat, és vitted fel a napi adag esti korty wiskyt a bohóc lakosztályába, este hívat a porondmester.
Eltűnt a szobájából egy ékszer, ami fontos a családja, és a személye számára, hogy generációk óta örzi, mint valami kabalát, és abban hisz, hogy az Istenek azért tartották a személyét a kegyükben, mert az a dolog nála volt. Nem tudod, hogy néz ki, vagy konkrétan mit kell keresned, de másnap reggelre már ott kell lennie nálad, különben a büntetésed nem a kicsapatás lesz, vagy a nyilvános megaláztatás, hanem valami rosszabb. Posztod addig tartson, hogy elindulsz a tárgyért, és tulajdonképpen akkor gondolkozol el arról, milyen Hatalmas ez a New York, amikor kifordulva a cirkusz területéről, gyakorlatilag belemész valakibe.
Vissza az elejére Go down
Karim

Karim


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Oct. 10.

Karakterlap
FV:
[Hirtelen harag - Karim spontánja] Left_bar_bleue14505/28000[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty_bar_bleue  (14505/28000)
Család: Difo

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptyHétf. Dec. 24, 2012 4:52 am

~Hogy én mennyire utálom ezt az egészet... egyszer nem vagyok műsoron, és máris nyakig vagyok a szarban. -gondolom, miközben épp az elefántganét kukázom ki. Épp New Yorkban vagyunk, de most csak szimplán fellépegetünk, nem akciózunk. New Yorkban, és egész Amerikában, a legóvatosabban kell járkálnunk, mivel itt még elég kevés esélye van a Millefiore-nak, és nem szabad elbaszni valamit, nehogy helyet kapjanak. Úgyhogy itt csak a nagyon elit arcok mozognak, akiknek a mi kis társaságunk a nyomában sincs.
Ennek köszönhetően egy teljes héten át fellépünk, de én csak három este. Tegnap felléptem, de ma épp szabadnapom volt, és holnap is... de nem, nem várost látogatok, hanem megint lemegyek csicskába. Hát kösz, tényleg, bekaphatjátok.
Végre végzek ezzel a szarral, szó szerint, és megtörlöm izzadó homlokomat, majd kimegyek a kocsiból. Leszedem az orrcsipeszemet, és a konyhába megyek. Buggy-nak be kell vinnem a szobájába egy adag whiskyt, úgyhogy felkapok egy üveget, és elindulok a kocsi felé, amiben többek között az ő szobája van. Útközben jó alaposan meghúzom néhányszor az üveget, az erős ital végiggördül a torkomon. De megszoktam már az erős piákat, tűzköpéshez is azt használok. Utálom, amikor nem lépek fel, ilyenkor a legjobb fogni egy üveget, és alaposan bebaszni. De sajnos nem tehetem meg most, mivel a szállítás után még a porondmester is hívat.
-Mi kéne? -nyitok be az irodájába.
-Több tisztelet.
-Bocsánat, az elefántszar kimerített. -válaszul felpofoz, no nem nagyon erősen, nehogy nyomot hagyjon. Idegesnek tűnik.
-Szóval miben segíthetek?
-Máris jobb. A tárgyra térve... eltűnt a szobámból egy ékszer, a fellépés alatt. A nélkül a cirkusznak annyi, az volt a kabalánk! Ráadásul amúgy is eléggé fontos hogy meglegyen... Valaki ellopta, és neked kell megkeresned, mivel holnap nem lépsz fel. Siess, holnapra legyen itt, anélkül nem léphetünk fel!
-És mi az istent keressek?
-Fel fogod ismerni. Na tűnés! Ha holnapra nincs itt... nagyon meg fogod bánni, ezt megígérem. -int el a dolgomra. Jól kezdődik.
Gyorsan körbejárok, és kérdezgetem az embereket, de nem sokat tudok meg a dologról.
-Fogalmam sincs mit kéne keresni. De igazából szard le, úgyse bánt. Túl jó számod van, és te vagy az egyetlen tűztáncosunk.
-Nem tom miről beszél, de egy babonás fasz. Jobb ha megkeresed, vagy tényleg bántani fog. Apropó, nem láttad a késeimet?
-Hagyjál már békén a faszságaiddal hülye gyerek. Majd akkor pofázz, ha megengedem. Most pedig tisztítsd le a cipőmet, mielőtt az állataim elé vetlek.
-Te?! Már megint?! Mégis hogy ganéztad ki azt az elefántot mi? Hülye kis buzi! Nem érdekel, hogy mit akar a porondmester, ezért nagyon megverlek! Na tűnj el, csináld amit kell... remélem nem találod meg, és szíjat hasít a hátadból!
Csak ilyeneket kaptam válaszként. Köszi, sokra megyek velük. Azt hiszem meg kell próbálnom a városban rábukkanni. Igazából teljesen esélytelen, de legalább várost nézek. A büntetést meg leszarom.
Kimegyek a bejáraton, és egyszer csak elém tárul New York.
~Azt a kurva! Hát ez rothadt nagy! Mi a... -gondolom, miközben szájtátva és bámulva belementem valakibe.
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptySzomb. Jan. 05, 2013 1:52 am

Üdv szemét! Mivel biztos, hogy unatkozol csajok terén, ezért pont egy 10-esbe szaladtál bele. Persze ő neki ez annyira nem tetszik, és szóvá is teszi azt, hogy lehet ennyire elfuserált, neked pedig már eleged van a jelzőkből, és idegből is de jól megsérted. A veszekedésben mond el, miért érzed úgy, hogy lenéznek.
A szóváltás után, a csaj lelép, te pedig pont az ellentétes irányba megmozdulsz, amikor a szemed sarkából kiszúrsz a nyakában himbálni, egy, a vékony, nőies nyaknak elég súlyosnak tűnő elefántfej részletet. Úgy döntesz követed, nem teljesen biztos, hogy a munka öröme hajt-e még, vagy a jó alak, és a heves vérmérséklet, vagy a gyanú kirajzolódása a fejedben (mit keresett ott? Egy ilyen csaj? Ilyenkor pont huh?) Nézelődj közben, és próbáld úgy szemmeltartani a csajt, hogy ő nem vesz észre. A posztod addig tartson, hogy bementek egy kávézóba, ahol ő leveszi a nyakbavalóját, és rendelsz egy feketét.
Vissza az elejére Go down
Karim

Karim


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Oct. 10.

Karakterlap
FV:
[Hirtelen harag - Karim spontánja] Left_bar_bleue14505/28000[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty_bar_bleue  (14505/28000)
Család: Difo

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptySzer. Jan. 16, 2013 3:31 am

A látóteremet kitölti két nagy, ruhába vont valami. Egy pillanat alatt leesik, hogy két akkora dudával rendelkező csajba szaladtam bele, hogy Michael Jordan se tudná belenyomni őket a gyűrűbe. Gyorsan hátralépek és végigmérem. Hosszú combok, feszülős gatya, csizma, hatalmas, markolni való mellek, amiket még nem is tesz ki nagyon, nyaklánc, gyönyörű arc és szőke haj. Főnyeremény lenne, ha hajlandó lenne eljátszani a lompossal.
-Look out mitherfucker! -ordít rám. A maci csalódottan lemond a málnásról... emellett meg ezzel a mondattal sikerül a pattanásig feszített idegeimet teljesen széttépnie. No nem mintha érteném, de a hangsúlyozása elég.
-Baszódj már meg te kurva! Azt hiszed idejössz a harangméretű melleiddel és az ürességtől kongó szőke fejeddel, ami csak arra jó neked, hogy egy gazdag pasi teletömje, és azt hiszed, hogy most kurvára beszólhatsz? Szálljál már magadba kisanyám, mert kibaszottul elegem van abból, hogy minden kisköcsög akivel összehoz ez a szájbakúrt élet azt hiszi, hogy zsepi vagyok amibe a gecis farkát törölgeti! Mégis mit képzelsz magadról?
-Shut the fuck up you maggot!
-Na mi van bazdmeg, nem tetszik ha megmondják neked az emberek a véleményüket. Kapd be a dákómat te kurva! Vagy azt hiszed, hogy te hugyoztad a Golf-áramlatot? -jó kis szólás mi? Egy filmben hallottam. Na igen, a csaj pont jó volt arra, hogy leadjam neki az idegességemet.
Nem válaszol, csak megfordul, és elindul kifelé a cirkuszból. Már épp azon vagyok, hogy leszarjam, amikor valami szöget üt a fejemben. A nyaklánca nem illett a ruhájához... márpedig egy ilyen nő nem venne fel olyat, ami nem illik össze a ruhájával. Ráadásul elefánt fejet mintázott, ami ismét egy elég érdekes dolog. És sokkal nehezebbnek tűnik, mint amit egy ilyen csaj felvenne. Ráadásul az előadásnak már rég vége, nem kéne itt lennie. Felébred bennem a gyanú, úgyhogy tisztes távolból követni kezdem. Lehet, hogy ő a tolvaj?
Kimegy a cirkuszból, be a házak alkotta labirintusba. Hiába van este, a tömeg hatalmas, eléggé meggondolatlan ötlet volt tőlem távolról követni. De legalább annyi fura fazon van itt, hogy nem tűnik ki közülük a cirkuszi ruhámban. Gyakran elvesztem szem elől, de utána szerencsére mindig kiszúrom. Óvatosan szlalomozok az emberek között, de egyértelműen jobban tud mozogni köztük, mint én.
Egy zebrához ér, piros a lámpa. Éppen fellélegeznék, hogy utol tudom érni, amikor a csaj elindul. A lámpa még mindig piros, az autók hat sorban mennek, de ő azért keresztülmegy, olyan természetességgel, mintha minden nap ezt csinálná. Feltehetőleg így is van. Hülye városi. Én persze vidéki suttyó vagyok, úgyhogy megállok, és csak imádkozom az égnek, hogy megtalálom a némbert. A lámpa pár percen belül vált, sietősen kelek át a zebrán, és próbálok elszlalomozni az emberek alkotta erdőben. Fogalmam sincs hol vagyok, csak megyek előre, valami híres sétálóutcában vagyok. Mindenhonnan márkák villognak, reklámok, emberek, az egész egyszerűen agyonnyom, elegem van belőlük. Egyszer csak zenét hallok, majd egy pár pillanaton belül mindenki táncolni kezd körülöttem... sikerült egy flash mob kellős közepébe kerülnöm! Erősen gondolkozom azon, hogy a fegyvereimmel törjek utat magamnak, de akkor meglátom, hogy a hölgyem is beragadt a tömegbe. Köszönöm istenem!
A flash mob után gyorsan felzárkózom mögé. Szerencsémre egy közeli kávézóba megy, én gyorsan leülök a teraszán. Egy pincér lép oda hozzám.
-What can I bring for you?
-Őőőő... egy kávét.
-Pardon me?
-Nem, nem kérek bele pardont...
-Please, would you be so kind to speak English?
~A jó kurva English anyádat azt! Hát csezdmeg tanulj meg olaszul!
-Ezt... Ezt a szart... ohne, keine, no cukor, sugar, zucker!Kávé, koffee, coffee, käfu!
-Aaah! Do you want a coffee without sugar?
-Yes, yes, hogy basznád szájba magad! -esküszöm, ha ez így megy tovább én megölök valakit... közben a szemem sarkából látom, ahogy a csöcscsárda nyakából lekerül a nyaklánc.
Vissza az elejére Go down
Xanxus

Xanxus


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Nov. 22.

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptyVas. Feb. 10, 2013 7:30 am

Bízol a megérzéseidben? Működik a Pókember ösztön? Mivel sokat hiányoztam, és össze kell szednem mesélői vénám, egy rövid, de annál tartalmasabb feladatot kapsz!

Már tudod, hogy a kiscsaj gyanús, de az mennyire gyanús, hogy a wcről kijövő, farmeros fickó, jobb lábán a nadrágszárának alja, erősen egy fegyver körvonalait rajzolja ki, ugye ismered a keresztapát? Akkor tudod, hogy mit is kereset igazából a wcn, és ezzel összeáll a kép.
Körülötted levő boxokban férfiak állnak fel, kinézetük leírását rád bízom, de mindegyik homlokának a közepén egy harmadik szem van; és ige! Láng használok! És méghozzá a tetoválásukból áramlik a lángjuk energiája. Ennek tetejében mindegyiknek ég ereje van, ez fontos; úgy érzed, hogy a Főnököd nagyon belekeveredett valamibe.
Döntened kell? Kiscsaj menés, vagy távolból megfigyelés, de nincs választásod. Posztod a következő; a mátrix effekt! Mivel akrobata vagy, így kérek egy mutatványt, a fegyvereid az evőeszközök, esetleg az asztal, vagy ellenfeleid egymásnak rúgása, el kell jutnod a lányig, belékapaszkodni, és mentőakcióként az ablakon kirántani. Persze a lángjaiddal kiütöd az üveget.
Futtok. Idáig kérem a posztot. Ja, és a medál mintha rezonálna.
Vissza az elejére Go down
Dino

Dino


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 21.

[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] EmptySzer. Jún. 05, 2013 3:32 am

Mivel a mesélő inaktív, ezt a küldetést lezárom.
Karim, a megírt posztjaidért 4505 FV és 22500 yen jutalmat tudhatsz a magadénak Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Hirtelen harag - Karim spontánja]   [Hirtelen harag - Karim spontánja] Empty

Vissza az elejére Go down
 
[Hirtelen harag - Karim spontánja]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hírtelen harag
» Karim Alakazhmir
» Karim Alakazhmir
» Karim Alakazhmir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Játéktér :: Egyesült Államok :: New York-
Ugrás: