Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték

Katekyo Hitman reborn szerepjáték. Légy te is a maffia tagja!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mana Nightroad

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mana Nightroad

Mana Nightroad


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Ahol éppen kedvem van.

Karakterlap
FV:
Mana Nightroad Left_bar_bleue12500/28000Mana Nightroad Empty_bar_bleue  (12500/28000)
Család: szabadúszó

Mana Nightroad Empty
TémanyitásTárgy: Mana Nightroad   Mana Nightroad EmptyHétf. Május 13, 2013 7:13 pm

Név: Mana Nightroad
Nem:
Család: nincs
Láng: köd
Életkor: 18
Fiamma Voltage: 12.500 FV
Pénz: 150.000 Yen

Kinézet:
Nem mondanám magam égimeszelőnek a magam 165 centijével, bár nem is gyarapítom az alacsonyak táborát. Úgy gondolom, hogy ez átlagos magasságnak számít. Az, hogy hány kiló vagyok, maradjon az én titkom. Egy nőnek vigyázni kell a róla kialakult képre. Hosszú barna hajammal rendszeresen meggyűlik a bajom, de mégis gyakran leengedve hordom és csak akkor kötöm el, ha már nagyon muszáj és nem tudok vele mit kezdeni. Szemeim elég különlegesek, így sokan megnéznek maguknak. Jobb szemem smaragdzöld, és erre tisztán látok, míg a bal barna, ám erre sajnos vaknak születtem. Mivel bal oldalra nem látok semmit gyakran hagyatkozom a hallásomra, hogy pótolja szemem hiányát, illetve a sok évnyi gyakorlás után is hagy némi kívánnivalót maga után térérzékelésem.
Általában olyan ruhákat hordok amikben könnyű mozogni és könnyen el tudok rejteni benne legalább egy kézi lőfegyvert vagy tapétavágót, így nem gyakran hordok testhezálló ruhákat. Gyakori, hogy farmert viselek, mert az elég kényelmes, illetve e mellé szoktam válogatni egy felsőt széles ruhatáramból (persze évszaknak megfelelően). A lapos talpú cipőket kedvelem, így csak akkor hordok magassarkút, ha nagyon muszáj.

Jellem:
Néha még magam sem tudom, hogy ki is vagyok valójában. Talán ha valaki belém látna akkor azt mondaná, hogy nagyszerű színész lehetnék, amiben egy kicsit egyet is értenék vele, hisz mindig maszkot hordok. Ez egy kicsit olyan, mint az antik görög színházban ahol mindig más maszkot viseltek a szereplők, hogy tükrözzék az érzelmeket. Én is ilyen maszkokat tartok, hogy megtévesszek másokat, ám néha megesik, hogy elveszem közöttük. Ha egy átlagemberrel kerülök kapcsolatba az egy mosolygós, visszafogott és nyugodt lányt lát még akkor is, ha belül forr bennem a düh. Ezzel ellentétben ha „olyan” munkát kell végeznem gyökeresen megváltozik a rólam alkotott kép. Egy hidegfejű, gyors észjárású, könyörtelen embernek néznek. Talán csak akkor veszem le a maszkom, ha egy olyan gyerekkel találkozok, mint amilyen én is voltam valamikor. Talán csak nekik vagyok képes megmutatni azt, hogy ki is vagyok valójában.

Felszerelés: egy kézi lőfegyver (Smith and Wesson 1911) vagy egy tapétavágó, egy oldaltáska (benne fülhallgató és egy MP3 lejátszó, irataim)

Megismert játékosok:-

Aktív küldetések:


Befejezett küldetések: -

Kalandok: -

Munkák: -

Vásárlások: -

Átutalások: -


A hozzászólást Mana Nightroad összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 01, 2013 7:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Dino

Dino


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2013. Jan. 21.

Mana Nightroad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mana Nightroad   Mana Nightroad EmptyHétf. Május 13, 2013 10:45 pm

Állóképesség: 2
Fegyverhasználat: 2
Gyorsaság: 2
Lánghasználat: 5
Intelligencia: 4
Vissza az elejére Go down
 
Mana Nightroad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mana Nightroad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katekyoushi Hitman Reborn Fórum Szerepjáték :: Fórum :: Nyilvántartás :: Adatlapok :: Köd láng-
Ugrás: